Fundacja na rzecz pomocy dzieciom z Grodzieńszczyzny

Ratowanie zdrowia i życia. Stypendium Fundacji i Senatu RP jest przyznawane osobom polskiego pochodzenia z Białorusi, studiującym na wyższych uczelniach w Polsce. W pierwszej kolejności stypendia są przyznawane osobom, które nie otrzymują innego stypendium. Od studentów białostockich uczelni, którym zostanie przyznane stypendium oczekujemy zaangażowania w działania społeczne Fundacji. Ubiegając się o stypendium należy do 15 kwietnia br. przesłać lub przynieść do Fundacji . XVI Dni Kultury Kresowej.

OVERVIEW

This web page fundacja.sos.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have sifted zero pages inside the site fundacja.sos.pl and found twenty-one websites associating themselves with fundacja.sos.pl.

FUNDACJA.SOS.PL RANKINGS

This web page fundacja.sos.pl has seen alternating amounts of traffic through the year.
Traffic for fundacja.sos.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja.sos.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja.sos.pl

FUNDACJE.org Fundacje , OPP, Prezentujemy Organizacje Pożytku Publicznego

Leczenie, profilaktyka, zdrowie. Pomoc osobom starszym i chorym. Sport, turystyka, rekreacja. Piaskowa 6, 05-082 Stare Babice. Leczenie, profilaktyka, zdrowie. Al Dzieci Polskich 20, 04-730 Warszawa. Leczenie, profilaktyka, zdrowie.

Jaki Znak Twój Orzeł Biały Aleksander Bąk

Firma z zasadami - pozytywne relacje

Fundacja KoźmińskichFundacja jest wyrazem zaangażowania pracowników Akademii Leona Koźmińskiego w rozwój społeczności lokalnych i biznesowych.

Aktywne wspieranie postaw przedsiębiorczych oraz inicjowanie międzykulturowej wymiany doświadczeń. W latach 2005-2014 Fundacja przyznała stypendiów i nagród na łączną kwotę 230 045,35 zł. Zgodnie z wolą Fundatora oraz Rady Fundacji, beneficjentami tej pomocy są najbardziej uzdolnieni studenci i pracownicy Akademii Leona Koźmińskiego. Co roku dzięki szczodrobliwości Darczyńców możemy wspierać naszych podopiecznych w realizacji ambitnych planów! Mgr Konrad Olesiewicz prezentacja.

WHAT DOES FUNDACJA.SOS.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja.sos.pl Mobile Screenshot of fundacja.sos.pl Tablet Screenshot of fundacja.sos.pl

FUNDACJA.SOS.PL HOST

I discovered that a single root page on fundacja.sos.pl took nine hundred and ninety-nine milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
77.55.0.239

I caught that this website is utilizing the Apache/2 os.

Fundacja na rzecz pomocy dzieciom z Grodzieńszczyzny

DESCRIPTION

CONTENT

This web page fundacja.sos.pl states the following, "Stypendium Fundacji i Senatu RP jest przyznawane osobom polskiego pochodzenia z Białorusi, studiującym na wyższych uczelniach w Polsce." Our analyzers viewed that the website also stated " W pierwszej kolejności stypendia są przyznawane osobom, które nie otrzymują innego stypendium." The Website also said " Od studentów białostockich uczelni, którym zostanie przyznane stypendium oczekujemy zaangażowania w działania społeczne Fundacji. Ubiegając się o stypendium należy do 15 kwietnia br. przesłać lub przynieść do Fundacji ."

VIEW SUBSEQUENT WEBSITES

Aktualności

Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Roku po raz kolejny w Restauracji Szelców w Lesku odbył się IX Bal Charytatywny , zorganizowany przez Fundację im. dr Mirona Lisikiewicza na rzecz pomocy dla Szpitala w Lesku. Jak w latach poprzednich nie zawiedli nasi goście, którzy wspierają naszą imprezę poprzez liczne przybycie oraz przekazywane fanty na licytację. 1 PGE Energia Odnawialna Solina.

Fundacja na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem Fundacja na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem

Społeczny Komitet Odnowy Figur Matki Boskiej. Odnowa Ołtarza Głównego w Kościele pw. Renowacja obrazów w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Mórce. Renowacja tynków w Kościele pw. Przydatne Formularze dla naszych wolontariuszy.

Fundacja Światło Oficjalna strona Fundacji Światło

Kwalifikacje do przyjęcia pacjenta do ZOL. Rodzaje świadczeń realizowane w ZOL. Lista zakładów dla pacjentów w stanie wegetatywnym. Publikacja wydana zostanie pod patronatem Fundacji Światło i toruńskiej Akademii Walki z Rakiem 3 www. Kampania Kochaj siebie Badaj się! .

FUNDACJA PROMOCJI ZDROWIA na Rzecz Szpitala w Brzozowie - Start